Партнери

Партнерами ХЦПСА щодо інформування, консультування, набору цільової аудиторії програми перепідготовки є Хмельницький і Житомирський обласні військові комісаріати; штаб Повітряних Сил Міністерства оборони України; Штаб Сил спеціальних операцій, оперативне командування «Захід» Сухопутних Сил України, Державна служба в справах ветеранів війни та учасників АТО/ОСС, військові навчальні заклади Міністерства оборони України.

Корпоративний імідж ХЦПСА формується за допомогою партнерських відносин з органами влади та бізнесу, висвітлення подій засобами масової інформації та безпосередньо через працевлаштованих випускників програм перепідготовки.

Підтримку у працевлаштуванні ХЦПСА отримує від органів місцевої влади та бізнесу, які визнають значення програми і демонструють зацікавленість безпосередньою участю своїх представників у випуску учасників курсів, висвітлення подій засобами масової інформації та через працевлаштованих випускників програм перепідготовки.

Стійкість діяльності центру визначена налагодженими партнерськими відносинами з військовими частинами, військовими комісаріатами і громадськими організаціями, які сприяють і співпрацюють в організації набору (рекомендують кандидатів і сприяють формуванню однорідної групи слухачів) і навчання військовослужбовців за програмою НАТО-Україна. Кожний випуск слухачів супроводжується Церемонією урочистого випуску слухачів. На цих заходах завжди присутні: Менеджер програми НАТО, співробітники Офісу зв’язку НАТО в Україні, представники Міністерства оборони України, представників влади, служб зайнятості, військових комісаріатів міста та області, роботодавців та засоби масової інформації.

Вони сприяють організації практичної складової навчального процесу, створенню інформаційної бази даних про вакансії, надають консалтингові послуги з питань майбутньої професійної діяльності. Така співпраця гарантує працевлаштування випускників курсів не нижче 70 %.

 

Програма Нато-Україна імплементується за безпосередньої участі і сприяння менеджменту партнерів з боку Представництва НАТО в Україні (Офіс зв’язку НАТО), Хмельницького національного університету, органів територіальної влади і місцевого самоврядування, військових частин, представників громадських організацій. Така взаємодія засвідчує підтримку бенефіціарів Програми та її важливість для України. Завдяки спільним зусиллям програма є успішною і отримує високу оцінку. Висловлюємо вдячність і високо цінуємо особисту роль менеджера Програми Нато-Україна Крістофера Штаудта у практичному співробітництві.