(Українська) Урочисте відкриття регіональних курсів професійного навчання за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері.

Управління НАТО з економічних питань безпеки та оборони у 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки, спрямовану на надання допомоги колишнім військовим, або таким, котрі невдовзі будуть звільнені у запас.

З 2007 року, як відповідь на потреби ринку праці та у зв’язку із зростанням обсягу фінансування, було започатковано напрямок економічних дисциплін, що викладаються на базі досвідчених українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

Мета Програми – підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямками як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін.

Протягом років, курси проходять у більш, ніж 60-ти містах та селищах по всій території України. Цивільний бюджет, затверджений на 2018 рік, дозволить здійснити перепідготовку близько 800 бенефіціарів.

На сьогодні вже близько 10 000 колишніх військовослужбовців пройшли навчання за Програмою НАТО з перепідготовки.

В рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців 25 січня 2018 року о 15 годині 30 хвилин в актовій залі 31 Гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України відбулась урочиста церемонія відкриття регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за спеціальністю «Менеджмент» у м. Новоград-Волинський (Житомирської області).

На урочистій церемонії були присутні: керуючий у справах Новоград-Волинської міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович, начальник 31 Гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України Краснобокий Юрій Андрійович, менеджери з перепідготовки Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету Бобровник Валентина Мирославівна та Карпенко Віталій Леонідович.

В рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців 25 січня 2018 року о 18 годині в читальній залі бібліотеки 52 Гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України відбулась урочиста церемонія відкриття регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за спеціальністю «Менеджмент» в смт. Озерне Житомирського району Житомирської області.

На урочистій церемонії були присутні: голова Житомирської районної ради Крутій Сергій Григорович, менеджери з перепідготовки Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету Бобровник Валентина Мирославівна та Карпенко Віталій Леонідович.

Менеджмент програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців та Хмельницького національного університету, а також представники військових структур міста Новоград-Волинський та смт. Озерне привітали військовослужбовців з початком 2-х місячної перепідготовки, що є важливою подією після переходу з військової кар’єри на професійну цивільну для їх майбутнього та для майбутнього регіону. У промовах висловлено вдячність НАТО за надану підтримку в пом’якшенні соціальних та економічних наслідків реінтеграції військовослужбовців у цивільне життя.

Програма надає можливість пройти перепідготовку військовослужбовцям, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишнім військовослужбовцям, що закінчили службу в Збройних Силах України протягом останніх трьох років, і тим, що залишили лави Збройних Сил України 10 років тому, а потім були мобілізовані й залучені до АТО.

Слухачі регіональних курсів мають можливість пройти перепідготовку в Хмельницькому центрі перепідготовки та соціальної адаптації за спеціальностями «Дизайн», «Комп’ютерна інженерія», «Телекомунікації та радіоелектроніка», «Менеджмент», «Облік і оподаткування». Менеджмент Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації надає допомогу у працевлаштуванні, військовослужбовцям, що закінчили службу в Збройних Силах України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації